بسم الله الرحمن الرحیم

ِ عزیز !
ورود شما را به مجامع الطلاب تبریک می‌گوییم. جهت استفاده بهینه از امکانات سایت پیشنهاد می‌شود از مطالعه‌ی قوانین در صفحه‌‌ای که به شما اختصاص داده‌ایم شروع کنید.

به مجامع الطلاب، اولین و تخصصی‌ترین شبکه‌ی علمی آموزشی طلاب حوزه‌های علمیه کشور خوش آمدید. جهت دسترسی دائمی به تمامی امکانات همین حالا ثبت نام کنید.

ورود به سایت ورود به سایت

« أُدْخُلُوهَا بِسَلاَمٍ آمِنِين »

روزشمار سایت

0

تعداد اعضاء

0

تعداد فایل ارسالی

0

درس نامه ها

0

محور اصلی در مجامع الطلاب چیست؟

محور اصلی در مجامع الطلاب اشتراک گذاری اطلاعات علمی و طرح مباحث حوزوی در بین طلاب رشته‌های مختلف است چنانکه در کمترین زمان موجب ایجاد بانک اطلاعات آموزشی و پژوهشی، فایل‌های کمک درسی و نیز صفحات و گروه‌های تخصصی شود.

اطلاعیه‌های سایت

امکانات جانبی

درسنامه ها

از طریق صفحه «درسنامه ها» می‌توانید به انبوه اطلاعات دسته بندی شده در زمینه‌های مختلف علمی، مهارتی و تخصصی دست پیدا کنید و مطالب علمی به اشتراک بگذارید.

فراخوان‌ها

به روزترین لیست همایش‌ها، مسابقات، جشنواره‌ها، المپیادهای علمی و دیگر فراخوان‌های عمومی حوزه علمیه را در صفحه «فراخوان‌ها» مشاهده کنید.

نیازمندی‌ها

نیازمندی‌های خود را در این صفحه به اشتراک بگذارید، آگهی‌های طلاب دیگر را به تفکیک استان و شهر ورق بزنید و خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه را تجربه کنید.

گروه‌ها

گروه مربوط به مدرسه و یا شهر محل زندگی خود را تشکیل دهید و دوستانتان را بر اساس ملیت، منطقه‌ و یا رشته‌های تحصیلی گرد هم جمع کنید و از امکانات پیشرفته‌ی مجامع الطلاب بهره ببرید.

کانال‌ها

انجمن‌های علمی و فرهنگی می‌توانند کانال اختصاصی خود را در مجامع الطلاب تأسیس کنند و بوسیله‌ی آن اخبار، اطلاعات و دستاوردهای خود را در معرض دید طلاب حوزه‌های علمیه قرار دهند.

تالار گفتگو

با حساب کاربری خود در مجامع الطلاب، علاوه بر دیگر امکانات به «تالار گفتمان» نیز وارد شوید و در بحث‌های علمی، تخصصی و یا متفرقه شرکت کنید و از نظرات و اندوخته‌ی علمی دوستانتان بهره‌ ببرید.

گستره اعضاء
در مجامع الطلاب

ارتباط با مدیریت

درگاههای ارتباط با مدیریت

آدرس: ایران، شهر مقدس قم

آی دی تلگرام

آی دی ایتا

majaame.tollab@gmail.com

  • صفحه اصلی
  • « أُدْخُلُوهَا بِسَلاَمٍ آمِنِين »
  • محور اصلی در مجامع الطلاب چیست؟
  • اطلاعیه‌های سایت
  • امکانات جانبی
  • گستره اعضاء<br>در مجامع الطلاب
  • Testimonials
  • ارتباط با مدیریت